JASNO~SMYSLNOST
v našem každodenním životě

~ skupinové živé setkání pro všechny, kteří potřebují jasnost do svých životních okolností, 
do svých životních situací, do svých partnerských propojení, do svého seberealizačního naplnění

Po téměř ročním pobytu ve výživném mexickém prostředí, s vámi posdílím vše, co se pro mnohé odehrává v toto období na jemněhmotných úrovních, 
které jsou základem pro hmotnou rovnováhu a materiální bezpečí v našem životě.

Jsme téměř v počáteční fázi roku 8, který i v jiných učeních představuje rovnováhu mezi Duchem a hmotou, mezi ženským a mužským principem, mezi Světlem a Stínem, mezi tvorbou ~ tvořivostí a regenerací ~ odpočinkem. I když mnoho zdrojů uvádí velmi konkrétní aspekty tohoto roku, u každého se však budou projevovat úplně jedinečným způsobem, jedinečným projevem a nelze již vůbec nic zevšeobecňovat.

V tomto jednodenním setkání se tedy zaměříme na:
  • NOVÉ VERZE vs. STARÉ VERZE NÁS
  • SJEDNOCENÍ ŽENSKO~MUŽSKÉHO PRINCIPU V NÁS a jak iluze a filtry oddělenosti silně projektují nepříjemné a neláskyplné okolnosti a situace v našem životě
  • Jak je důležité se již dnes vnímat jako MULTIDIMENZIONÁLNÍ BYTOST a rovnováhu ve svém životě žít a prožívat skrze mnohovrstevnost a tzv. multipotencionalitu.

Již 15 let se věnuji vylaďování, uvolňování a vyrovnávání jednotlivých úrovní jemněhmotných těl skrze JasnoCit a skrze medicínu živých vhledů.

V rámci tohoto setkání proběhne přímý přenos energetické medicíny živých vhledů:
  • Aktualizace Multidimenzionálního Já pro hmotnou rovnováhu a materiální bezpečí
  • Živý vhled Sjednocení žensko~mužského principu v nás
  • Živý vhled Nová verze mého sebenaplnění

V rámci tohoto setkání se i každý bude moci zeptat na vše, co v jeho životě přestalo fungovat a neotevřela se dosud žádná nová cesta.

Pro mnoho senzitivních a hypersenzitivních jedinců je důležité být ve sladění se svým jasnocitem i v každodennosti. Nejde již žít proti sobě v ničem. Nejde se vracet do staré verze a i zde existují klíče, jak se v životě zařídit tak, abyste plně ctili a respektovali své jasno~smysly.

Cokoliv vás na toto setkání volá je i z vyššího přesahu, který se často nedá ukotvit do slov, protože ty nejhlubší aktualizace a proměny se dějí na jemně~hmotných úrovních.

poznání za mnoho let různých kurzů, seminářů a akcí vím, že se propojí ti, kteří hlavní společné téma vynoří až v den setkání a tak bude překvapení pro nás všechny, co bude hlavní energetickou medicínou živých vhledů právě pro onu konkrétní skupinu v daném městě.

POČET MÍST JE OMEZEN NA 12 OSOB!!!

 

Bližší informace ke konání:

Program vždy od 9:30 h do 19 h s obědovou přestávkou, kde v rámci setkání bude zajištěno i blahobytné občerstvení.

Pohodlné oblečení, vše i pro zapisování, když ne jasnou mysl, tak alespoň otevřenou:)

Občerstvení může každý z účastníků obohatit svým ovocným, upečeným či raw darem na společný stůl blahobytu.

Výměnná hodnota a podmínky k účasti:

80 EUR za osobu

Své místo na tomto setkání je třeba si zarezervovat zálohou 40 EUR předem na účet, který vám bude zaslán do emailu po vyplnění závazné přihlášky na akci.

Záloha je vratná pouze 7 dnů před konáním akce, v případě vaší nepřítomnosti si můžete zálohu přesunout na jinou akci nebo vybrat skrze část platby za živý vhled osobně nebo online.

TĚŠÍM SE NA JASNO~LADĚNÍ S VÁMI VŠEMI, KOHO SI MÁ ESENCE A MEDICÍNA ŽIVÝCH VHLEDŮ ZAVOLÁ!!!

Na jasnou viděnou……..

Eva Aura Real

Závazná přihláška na akci: